czwartek, 26 września 2013

Duży Miś z Afrykańskich Kwiatów...

   ... od dłuższego czasu chciałam go zrobić. Aktualnie mam już głowę, dwie łapki, brzuch i jedną nogę. Skończyła mi się kremowa włóczka, więc na chwilę zostawiam szydełko. Zastanawiam się, jaka ilość wypełnienia bedzie potrzebna, aby misio nabrał dpowiednich kształtów? Mama śmieje się, że muszę kupić kołdrę, i wyjąć z niej wypełnienie ;)

   Schemat na Afrykański Kwadrat nie jest trudny do zrobienia. Najwięcej czasu zajęło mi rozszyfrowanie zszycia elementów, aby wszystko do siebie pasowało. W sieci nie spotkałam takiej rozpiski (było za to sporo zdjęć gotowych misiów). Postanowiłam ją zrobić. Instrukcja wykonania  Misia będzie w innym poście.

 
   Głowa - (trzeba jeszcze doszyć uszy):
   Łapka i noga:


   Ta noga wygląda jak kozak ;)

   ... i prawe cały Miś:   Jestem ciekawa efektu końcowego. Dzisiaj będę miała włóczkę, więc niebawem powinnam skończyć Misia. Nie chcę zostawiać biedaka bez nogi ;)

   Wczoraj zapisałam się na fajną zabawę związaną z jesienią i haftem krzyżykowym na moim ukochanym forum. Szczegóły i postępy będę pokazywać tutaj na blogu. Może znajdzie się ktoś chętny i dołączy do nas?

   Mamy już jesień - i za oknem i w kalendarzu. U nas dzisiaj pada. Taka pogoda nie sprzyja spacerom, za to zachęca do robótkowania ;) ... a jeszcze wczoraj świeciło słoneczko... 


   ... trzeba dopuścić do świadomości to, że wiosna dopiero za pół roku ;)

Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających bloga.

1 komentarz:

  1. haha a ja myślałam, że z tych kwiatów narzuta będzie, iście kreatywny miś, czekam na efekt końcowy z zaciekawieniem..;)Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za komentarz ;)