niedziela, 19 stycznia 2014

Podłużna serweta w ananasy - szyszki - gotowa.

       Ta serweta, a może raczej mini bieżnik, to moja zmora. Jak już kiedyś pisałam tutajmusiałam spruć znaczną jej część. Po prostu wyszedł mi jeden element szyszki za dużo. Trudno. Sprułam i po jakimś czasie wzięłam się za dokończenie jej. Niestety i tym razem coś okazało się nie tak. Niby dało się ją rozprasować, ale coś się w niektórych miejscach dziwnie układało. Najpierw zapanowała cisza... Po chwili jednak postanowiłam przeszukać zasoby sieci i okazało się, że schemat do tej serwetki jest błędny. Miejsca w których ma być motyw szyszki jest źle oznaczony....
      Okazało się też, że nie ja jedyna miałam z tym problem. 

      Nie mam teraz cierpliwości, aby kolejny raz pruć i poprawiać. Ta zostanie taka jak jest. Może kiedyś.... ale nie wiem kiedy ;) nadejdzie taki dzień że ją poprawię. Postanowiłam jednak, że zrobię jeszcze taką serwetę od początku. 

      Tymczasem tak to wygląda:
           To schemat do serwety - znaleziony dawno temu w sieci:
           Motyw szyszek - ananasów mój ukochany! ... a taki psikus.... Trudno - cierpliwość też trzeba      ćwiczyć ;)

          Chciałabym pokazać Wam jeszcze, jaką fajną niespodziankę zrobiła mi siostra:         .... jestem teraz posiadaczką takich super markerów. Dziękuję Ci jeszcze raz! Buziaki!

        Poza tym robię kolejne misie  - a co :) Niebawem pokażę Wam w jakich kolorach.

      Pozdrawiam Was serdecznie.

2 komentarze:

  1. Nie ma to jak schemat, który nie chce działać. To co widać na zdjęciach prezentuje się naprawdę ładnie. Miałam ochotę ją zrobić, ale boję się, że nie będę miała cierpliwości by swoją poprawiać.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za komentarz ;)