niedziela, 29 grudnia 2013

... Powstają kolejne misie...

     Witam Was Kochani. Cieszę się, że odwiedzacie mój blog. Święta tak szybko minęły... Tyle przygotowań - tych fizycznych i tych duchowych i... już po. Czas ucieka jak szalony. Za kilka dni Nowy Rok. Zapewne wielu z nas zastanawia się, jaki będzie? Mam nadzieję, że dla każdego będzie wyjątkowy. Przede wszystkim zdrowy i pełny wszelkiej pomyślności. 

    Co z misiami? Cieszą się dosyć sporym zainteresowaniem, dlatego postanowiłam zrobić jeszcze kilka. Tak się przedstawia sprawa na dzień dzisiejszy:
        .... tak więc siedzę i zapełniam koszyk elementami. Te kolory włóczki miałam akurat w domu. Chciałabym jednak zrobić misie w szerszej gamie kolorystycznej ;) Wszystko będę Wam opowiadała na bierząco. Muszę jeszcze wybrać się do pasmanterii po guziki. Teraz czeka mnie zszywanie niektórych, gotowych już elementów. Uff... średnio to lubię ;)

      Dziękuję że mnie odwiedzacie - pozdrowienia.

    

3 komentarze:

  1. Sliczne sa te misiaczki,podziwialam juz na BH :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. witam...zupełnie przez przypadek tutaj trafiłam ..i bardzo się z tego cieszę...zauroczona jestem twoimi pracami ...musze się podszkolić i zaczerpnąć kilka inspiracji , pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję i zawsze serdecznie zapraszam ;) Chętnie pomogę w razie "w" ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za komentarz ;)